Widokownia Brenna

Jeden z najbardziej unikalnych miejsc noclegowych w całych Beskidach. Wysoki standard połączony z bliską obecnością natury pozwala zrelaksować się zarówno fizycznie jak i psychicznie. Rezerwuj pobyt już teraz i ciesz się swoim sielskim wypoczynkiem w Brennej.

💸 Cena: od 899 zł / doba
👥 Ilośc osób: max. 6 osób
💎 Udogodnienia: jacuzzi i sauna


Osada Mosorny Groń

Marzysz o pobudce z błogą ciszą i widokiem na góry? Znaleźliśmy takie miejsce specjalnie dla Ciebie w Beskidach! Osada Mosorny Groń to dwa domy w stylu nowoczesnej stodoły o podwyższonym standardzie, z których każdy pomieści do 12 osób. Do waszej dyspozycji jest gorąca balia, jacuzzi, a za niedługo również sauna. Przyjedź do Osady Mosorny Groń i przekonaj się na własne oczy o jej możliwościach.

💸 Cena: od 1300 zł / doba
👥 Ilośc osób: max. 12 osób
💎 Udogodnienia: jacuzzi i gorąca balia, niedługo sauna


Apartamenty Szuflandia

Projekt życia Eweliny i Artura posiada wszystko: basen, strefę saun i jacuzzi, a co najważniejsze święty spokój. Wybierz się do Szuflandii i spędź kilka dni w jednym z najlepszych miejsc noclegowych w całych Beskidach.

💸 Cena: od 450 zł / doba
👥 Ilośc osób: max. 4 osoby
💎 Udogodnienia: jacuzzi, basen i strefa saun


Pacygówka

Domek dla tych którzy zdecydowanie stawiają na klasykę i Góralski styl. Pacygówka to domek w którym odpoczniesz, spędzisz czas w balii, wypijesz kawę z fenomenalnym widokiem i zobaczysz jeden z najpiękniejszych wschodów i zachodów słońca w całych Beskidach. Zarezerwuj pobyt i przekonaj się jak to jest budzić się wśród natury.

💸 Cena: od 900 zł / doba
👥 Ilośc osób: max. 10 osób
💎 Udogodnienia: gorąca balia


Cyrhel Apartments

Apartamenty u podnóża Babiej Góry? Tak, bo w Cyrhel Apartments wszystko jest możliwe. Znajdziecie tutaj bliskość natury, gorącą balie, a w zimie stoki narciarskie dla bardziej i mniej zaawansowanych. Rezerwuj pobyt w Cyrhlu i ciesz się pobytem w miejscu bardzo mocno związanym z Beskidami.

💸 Cena: od 435 zł / doba
👥 Ilośc osób: max. 4 osoby
💎 Udogodnienia: gorąca balia

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.