Cześć! Z tej strony Dawid 👋

Zapewne czytasz ten wpis niedługo po tym jak uruchomiliśmy naszą platformę, a może nawet tego samego dnia. Być może mieliśmy już ze sobą osobisty kontakt lub się znamy, ale bardzo możliwe, że trafiłeś na nas dopiero po raz pierwszy. Jednak w tym momencie nie jest to najważniejsze. W tym wpisie chcemy, abyś poznał lepiej LushSpot’a, ideę jaka mu przyświeca oraz nas – ekipę, która go tworzy. Ponieważ musisz wiedzieć, że nie chcemy, aby LushSpot był bezduszną platformą. LushSpot tworzony jest przez ludzi, dla ludzi.

Skąd się wziął LushSpot? Czym jest? Kto za nim stoi?

Pomysł na LushSpota narodził się w mojej głowie w lutym 2022 roku, niedługo po rzuceniu studiów, kiedy miałem 19 lat. Początkowo, miał to być jedynie projekt w mediach społecznościowych w którym będziemy odwiedzać unikalne miejsca w całej Polsce i przedstawiać je naszym obserwatorom. Czy chodziło nam po głowie, aby LushSpot był kiedyś platformą rezerwacyjną? Może trochę. Jednak kompletnie się nie spodziewaliśmy, że wydarzy się to tak szybko, a to wszystko dzięki Wam! Wasze zainteresowanie tym co robimy, przerosło nasze oczekiwania!

Czym jest LushSpot?

Jak mogliście zauważyć i domyślić się z powyższej części wpisu – LushSpot jest platformą rezerwacyjną i jesteśmy z tego cholernie dumni! Jednak w tym miejscu warto zaznaczyć, że nie jest zwykłą, typową platformą rezerwacyjną. Znajdziecie tutaj tylko i wyłącznie unikalne miejsca, o niebanalnej wizji i pomyśle gospodarzy, w zapierających dech w piersiach lokalizacjach. A to wszystko dlatego, że wiemy jak ciężko jest znaleźć to jedno, wyjątkowe miejsce na typowych platformach. Mówiąc krótko – “szukanie igły w stogu siana”. Na LushSpocie będziecie wybierać tylko spośród takich miejscówek! Dodatkowo – zwracajcie uwagę na miejsca oznaczone “ptaszkiem” ✅ To znak, że byliśmy tam osobiście, zobaczyliśmy i sprawdziliśmy wszystko dla Was!

Nie działamy również tak, jak każda inna platforma, ponieważ… nie pobieramy prowizji od gospodarzy! Nie jesteśmy wielką korporacją, z ogromnymi budżetami i wieloosobowym zespołem. Dlatego nie chcemy próbować nią być. Chcemy stopniowo budować naszą społeczność z Wami – gospodarzami oraz podróżującymi. Zobaczymy, gdzie nas to doprowadzi!

Kto stoi za LushSpot’em? Poznaj nasz zespół!

Dawid

21-latek. Mózg i pomysłodawca całego projektu. LushSpot to jego oczko w głowie, o co zazdrosna jest nawet jego dziewczyna. Niedoszły informatyk, wystarczyły 4 miesiące, aby się przekonał, że IT to nie jego świat. W “internetach” czuje się “jak ryba w wodzie”. Może nie robił w nich jeszcze wszystkiego, ale sporo się tego uzbierało, uwierzcie! Na co dzień – fan piłki nożnej, który uwielbia podróżować po Polsce i nie tylko.


Kacper

Murarz, tynkarz, akrobata… A tak naprawdę to fotograf, podróżnik i trener piłki nożnej. Pomimo, że jest najmłodszy z całej naszej trójki to na takiego nie wygląda. Uśmiech nigdy nie schodzi z jego twarzy i wciąż uważa, że to co najlepsze dopiero przed nim.


Wiktor

Współtwórca LushSpot’a, jeszcze kawaler, beskidomaniak i człowiek, który ma 1000 nowych pomysłów na minutę. Jeżeli wybierzesz się z Wiktorem w Beskidy – będzie znał każdy szczyt, który wskażesz. W końcu jest Przewodnikiem Beskidzkim! Poza tym – urodzony organizator. Twórca festiwalu górskiego “Ponad Szczytami”.

Komentarze

  • LushSpot
    Odpowiedz

    Już wkrótce! 😉😎

  • Szukarki
    Odpowiedz

    Pouczająca lektura! Doceniam szczegółowość i dokładność. Szkoda tylko, że niektóre fragmenty są zbyt techniczne dla laików. Mimo to, świetne źródło wiedzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.