Marketing Twojego obiektu
noclegowego

Cześć, z tej strony Dawid i Kacper!

Wiemy, jak wielką bolączką dla Was, gospodarzy jest marketing w swoim obiekcie. Dlatego poza platformą postanowiliśmy zrealizować jeszcze jeden projekt. Chcemy wykorzystać doświadczenie i umiejętności, które nabyliśmy współpracując z ponad 40 obiektami. Zarówno tymi większymi – hotelami, jak i mniejszymi – domkami czy glampingami. W takim razie – jak możemy Wam pomóc?

Jak możemy Wam pomóc?

Strony internetowe

Stwórzmy wizytówkę Twojego obiektu w internecie, która pozwoli Ci więcej zarabiać, zaoszczędzi sporo czasu i zautomatyzuje proces rezerwacji.

Konsultacje 1:1

W trakcie konsultacji rozwiążemy Twoje obecne problemy i wspólnie opracujemy strategię marketingową dla Twojego obiektu.

Influencer Marketing

AdvertSpot to także LushSpot, czyli ponad 80 000 odbiorców, zainteresowanych obiektami noclegowymi na naszych social mediach.

Nasze ostatnie realizacje

Sprawdź nasze realizacje i utwierdź się w przekonaniu o podjęciu współpracy!

Poznaj naszych klientów

"AdvertSpot mocno reklamuje Nasz obiekt w mediach społecznościowych za pośrednictwem LushSpot'a i prowadzi nasze profile. Filmy mają często po kilkaset tysięcy wyświetleń, co ma odzwierciedlenie w naszym kalendarzu rezerwacji! Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy współpracę."
Łukasz Mendrek
Osada Mosorny Groń
"Polecam konsultacje 1:1! Moim celem było zagłębienie się w tajniki algorytmów, aby zwiększyć zasięgi postów. Dawid super to wytłumaczył. Wspólnie przeszliśmy przez pomysły na posty, tak aby zwiększyć ilość rezerwacji w naszym obiekcie! Warto zainwestować czas i pieniądze w konsultację!"
Anna Górska
Okno na Ślężę

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.