Zapraszamy Was do pierwszego, historycznego podsumowania nowości na LushSpocie! Mawiają, że początki bywają trudne i ostatnio się o tym przekonujemy – ogrom rzeczy do zrobienia jest niezliczony, ale nie powstrzymuje nas to w tym, aby przedstawiać Wam wyjątkowe miejsca w Polsce. Rozgośćcie się wygodnie w fotelu i poznajcie nasze nowości! ⬇

wlesie – urocze domki w samym sercu lasu 💚

Odetchnij lasem, bądź bliżej natury. “W lesie” to nowoczesne ekologiczne drewniane domki położone wśród drzew lasu i 200 metrów od jeziora Skrwileńskiego, blisko rzeki Skrwy. Każdy z domków projektowany był z myślą o najwyższym komforcie i dobrym desingie, nie ingerując w ich leśne otoczenie. Tak, aby były częścią otoczenia wtapiając się w las. Wielkie panoramiczne okna w każdym z domów pozwalają być bliżej z natury, a tarasy zapewniają możliwość posłuchania śpiewu ptaków i szumu drzew przy porannej kawie.

Każdy z domków jest wyposażony w wszystko co niezbędne, aby Twój pobyt był komfortowy, udany i niezapomniany. Jeśli sobie życzysz zorganizujemy Ci koszyk z lokalnymi produktami, które będziesz mógł skosztować. Każdy z mini domów posiada Wi-Fi, TV, klimatyzację, ekspres z pyszną kawą, mikrofalę z grillem, taras z banią do kąpieli oraz grillem, wspólny parking, miejsce do grillowania i ogniska, oraz łódkę i rowery  do dyspozycji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.